O Forest Polska

Witamy na stronach Forest Group Polska!

 

Forest Polska powstała w Warszawie w 2004 roku. Możemy pochwalić się już ponad 10-letnim doświadczeniem i długą listą referencyjną znanych obiektów w Polsce i na świecie, które posiadają zainstalowane nasze wyroby.

 

Produkujemy i sprzedajemy szyny sufitowe, karnisze dekoracyjne, mechanizmy do rolet rzymskich, oraz różnego rodzaju akcesoria związane z osprzętem do dekoracji okien. Specjalizujemy się w produktach niestandardowych, takich jak szyny gięte czy karnisze elektryczne. Jesteśmy czołowym dostawcą systemów szyn aluminiowych do zawieszania dekoracji okiennych, mechanizmów rolet rzymskich i innych specjalnych systemów szynowych, np. galeryjnych czy separacyjnych. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do tych klientów, którym zależy na rozwiązaniach trwałych i funkcjonalnych. Klientów zachęcamy do współpracy zarówno wysoką jakością towarów, a także atrakcyjnymi cenami.

 

 showroom Forest Polska  

Nasz flagowy produkt – KS-Klick System – cieszy się w Polsce tak dużą rozpoznawalnością, że nazwa "KS System" stała się synonimem określenia "aluminiowych szyn do zasłon". W 2000r. został wyróżniony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Zaopatrujemy wyłącznie firmy z branży dekoracji i wyposażenia wnętrz (nie obsługujemy klientów indywidualnych). Zachęcamy do dopisania się do listy mailingowej poprzez wypełnienie formularza w zakładce Kontakt.


 

 

 

 

 

 


 

Informuję, iż: