Sposób na okna w nowoczesnym stylu

Oprawa okien, ich zdobienie oraz funkcjonalne dekoracje były niegdyś bardzo modne. Na jakiś czas ta tendencja ucichła, by teraz, co można zauważyć w większości domów - zrobić wielki comeback. Lekkie kolorowe, świeże oraz minimalistyczne wzory są wybierane w tym celu przez dekoratorów. Pożądane są bowiem okna, zasłony i ich dekoracje w nowoczesnym stylu. Większość ludzi korzysta z zasłon i rolet, ponieważ one dodają więcej charakteru do pokoju - nie tylko z powodu ich podstawowej funkcji, a więc poczucia prywatności czy ochrony przed promieniami słonecznymi.

Niektórzy dekoratorzy decydują się użyć różnych odcieni i faktur tkanin, które łączą z ciekawym wyborem firanek, zasłon. Wszystko po to, by całość dopasować pod specyficzny nastrój i styl w domu. Istnieją również żaluzje w różnych kolorach. Mimo iż wszystkie te opcje są interesujące i niezwykle ładne, to wszystkie ustępują wobec nowinki technologicznej, jaką są systemy elektrycznych karniszy.

 

Dlaczego KS system staje się coraz częstszym wyborem?

  • Można w ten sposób dużo łatwiej zawieszać zasłony i firany.
  • Są znakomicie wykończone, dzięki czemu szyny te zaskakują jakością.
  • Montaż karniszy elektrycznych jest bezproblemowy – poprzez zatrzaskiwanie uchwytów i suwaków bezpośrednio na szynie, ta sama funkcja przyspiesza także samo podwieszanie tkanin.
  • To rozwiązanie bardzo wszechstronne nadające się zarówno do okien tradycyjnych, jak i nietypowych.
  • Systemy te są dostępne w szerokiej palecie kolorów, wśród których każdy znajdzie idealną dla siebie i swojego wnętrza opcję, np. złoty, biały, szary, żółty, niebieski czy zielony.
  • Różnorodność tych systemów przejawia się także w możliwości dobrania odpowiedniej długości - od 4 do 7 metrów.

 

Karnisze elektryczne są coraz bardziej popularne w nowoczesnym domu, gdyż dzięki nim podnosi się zarówno estetykę, jak i funkcjonalność okna. Być może za kilka lat staną się tak modne i docenione, że będzie można je zobaczyć w niemal każdym pomieszczeniu w domu. Już dzisiaj są hitem – między innymi dlatego, że można wybierać spośród szerokiej gamy odmian z opatentowanego sklepu. Oczywiście, najbardziej powszechne są te w białym kolorze, ponieważ są klasycznym wyborem. Nowoczesne rozwiązanie, jakim są karnisze elektryczne tak czy inaczej robi furorę na rynku.

 

Do jakiego pomieszczenia nadają się te nowoczesne karnisze?

Właściwie nie ma ograniczeń jeśli chodzi o wykorzystanie karniszy wykonanych w tym systemie – nadają się zarówno do łazienek, kuchni, salonu jak i wszelkich innych pomieszczeń w domu. Są odporne na działanie wilgoci oraz dostępne w różnych wersjach. Co więcej, kurz i pył nie będą się na nich gromadzić zbyt szybko, a nawet jeśli pojawi się jakaś warstewka osadu warto podkreślić, że karnisze w KS system są bardzo łatwe do czyszczenia. Ich utrzymanie jest dużo łatwiejsze w porównaniu do innych opcji, z jakich można skorzystać w dzisiejszym nowoczesnym domu. Jak zatem widać, te nowoczesne karnisze mają naprawdę wiele do zaoferowania. Dzięki nim nawet nudne okna ulegają zmianom i zyskują bardziej nowoczesny wygląd i prezentację. Można wybierać spośród różnych stylów, które odpowiadają preferencjom wszystkich domowników.

Informuję, iż: